neptune
13 بهمن 1401 - 17:05

برگزاری ۴۴ نشست جهاد تبیین در مساجد ملایر

همدان-رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر گفت: ۴۴ نشست جهاد تبیین با حضور مسئولان در مساجد شهرستان ملایر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام روح الله نجفی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به اهمیت جهاد تبیین که رهبر انقلاب اسلامی به عنوان یک واجب و فریضه فوری از آن نام برده‌اند، در شهرستان ملایر مقرر شد از ظرفیت مسئولین ادارات در این بحث استفاده شود.

وی یادآور شد: یکی از مصوبات ستاد دهه فجر، حضور مسئولین شهرستان ملایر در سطح مساجد بوده است که با این طرح نیازهای اهل محله شهر و روستا با همکاری مساجد جمع آوری شده است که مسئولین بعد از نماز در بین مردم حاضر شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر بیان اینکه در ابتدای این نشست از خدماتی و ظرفیت های که در این حوزه انجام شده است تبیین صورت خواهد گرفت افزود: در ادامه به سوالات و شبهات مردم حاضر در مساجد شهر و روستا پاسخ داده خواهد شد.

حجت الاسلام نجفی مطرح کرد: هدف اصلی این نشست این است که یک نذر خدمت مسئولین به مردم به نحو صحیح رقم خواهد خورد و مسیولین کار مردم را به صورت ویژه و بیشتر از همیشه انجام خواهند داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015311